Opublikowany w Uncategorized

Kursy internetowe eTwinning

Wyobraźcie sobie możliwość dokształcania się poprzez najróżniejsze formy doskonalenia jak warsztaty czy konferencje….ONLINE. Brzmi nieźle?! Jeśli korzystacie w swojej pracy nauczyciela z ciekawych form pracy lub chcielibyście je poznać to nie pozostaje wam nic innego, jak wziąć udział w programie eTwinning.

eTwinning to łączenie i współpraca szkół w Europie za pośrednictwem mediów elektronicznych i promowanie szkolenia nauczycieli. Jest to edukacyjny program Unii Europejskiej, który promuje wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (TIK) w szkołach europejskich. Uczniowie i nauczyciele wykorzystują Internet we współpracy ponad granicami. Współdziałają, wymieniają się informacjami i materiałami do nauki. eTwinning poszerza zakres pedagogicznych możliwości oferowanych uczniom i nauczycielom, motywuje do nauki i otwarcia na Europę. (www.etwinning.pl). Więcej na temat eTwinning znajdziecie TUTAJ  i  TUTAJ.

Program eTwinning oferuje nauczycielom liczne szkolenia w kraju i zagranicą, a także online.

Nauczycieli zarejestrowanych w programie eTwinning zapraszamy na bezpłatne szkolenia internetowe poświęcone narzędziom eTwinning oraz różnorodnym narzędziom komputerowym przydatnym przy realizacji projektów eTwinning.

Zapraszamy na kursy internetowe, które będą się odbywały w terminie luty-kwiecień. Wszystkie niżej wymienione pozycje są dostępne. Pierwsze grupy kursowe rozpoczną pracę w lutym.”

Kursy przeznaczone są dla nauczycieli początkujących, jak i zaawansowanych. TUTAJ SZCZEGÓŁY.

Można również wziąć udział w kursach tygodniowych. SZCZEGÓŁY TUTAJ

Szczerze polecam, ponieważ sama jestem związana z programem eTwinning od kilku lat i wzięłam udział w kilku kursach.

Reklamy