Opublikowany w Uncategorized

Angielski z Angry Birds

Learning_ABPlayground

 

 

Angry Birds –gra komputerowa stworzona w grudniu 2009 roku przez Rovio Mobile w której gracze używają procy, z której wystrzeliwuje się ptaki w kierunku świń umiejscowionych na różnych strukturach. Warunkiem zaliczenia planszy jest zniszczenie wszystkich świń. Gra została wydana w grudniu 2009 na platformę iOS (Apple). Od tego czasu w App Store sprzedanych zostało ponad 12 milionów kopii gry. Fakt ten wpłynął na decyzję producenta, by stworzyć wersje na inne smartfony w wersji dotykowej, takie jak te używające systemu Android. Rovio Mobile zasiliło Angry Birds wieloma darmowymi aktualizacjami z dodatkami do zawartości gry. Stworzono również samodzielne (związane ze świętami, np. Halloween) wersje gry.

Gra Angry Birds zyskała uznanie dzięki udanemu połączeniu wciągającej rozgrywki, zabawnego stylu i niskiej ceny. Popularność gry wpłynęła na decyzję o przeniesieniu jej na inne platformy – komputery i konsole wideo oraz dalekosiężne plany wykorzystania postaci z gry w kontekście filmów i seriali telewizyjnych. W Angry Birds miesięcznie gra ponad 40 mln użytkowników. (wikipedia).

 

Czy dzięki tak popularnej grze, możemy nauczyć nasze dzieci języka angielskiego? A może i matematyki??

Sprawdźcie to!

 

 

kindergarten-worksheets-angry-birds-5 kindergarten-worksheets-angry-birds-8 kindergarten-worksheets-angry-birds-9 kindergarten-worksheets-angry-birds-10 kindergarten-worksheets-angry-birds-13 Slide12[2] Slide15[2] Slide17[2]

 

I kilka stron do ściągnięcia:

3c3d5595a699edf36db941349acd3724

 

Angry_Birds_Printable_Pack_Kindergarten

Angry_Birds_Printable_Pack_Preschool

 

materiały znalezione w internecie- kindergarten worksheets

Reklamy