DeDOMO – w jaki sposób uczyć się angielskiego z przedszkolakiem?

angielski_z_przedszkolakiem__angielski_dla_rodzicow__pokoloruj_rodzine_dedomo__4cd_IMAGE1_298124_3

Jak dobrze wiemy,rodzice są najlepszymi nauczycielami dla swoich dzieci. Dlaczego wiec nie wspierać ich-rodziców w nauczaniu jezyka angielskiego w domu?


Często zastanawiamy się, czy to, czego dziecko uczy się w szkole wystarczy. Czy może posłać dziecko na dodatkowe zajecia z języka obcego?
Jako nauczyciel i mama 5 latka, mówię wam, że nie trzeba! Znalazłam idealną alternatywę do nauki języka angielskiego w domu!
Jest to zestaw DeDomo „Angielski z przedszkolakiem”.

Zestaw DeDomo składa się z trzech części:

„Przewodnika metodycznego dla rodziców”
„Przewodnika Językowego”
Zestawu audio CD i Mp3 z kolorowanką

Każdy z nas bardz dobrze zna swoje dziecko, wie co lubi,czym się interesuje. Poprzez naukę w domu i z tym zestawem
rodzic może dostosować długość zajęć do samopoczucia swojej pociechy, wybrać lekcję i ćwiczenia, które będą akurat im odpowiadać.
Mamy tutaj 20 rozdziałów np: „Ubieramy się”, „Przy śniadaniu”. Są to krótkie scenki, które możemy cwiczyć z dzieckiem, przy okazji wykonywania danej czynnosci.
mamy również wyrażenia, zapytania i odpowiedzi. świetnym ułatwieniem przeprowadzania takich zajęć jest przewodnik metodyczny dla rodziców.
W łatwy i przystępny sposób mamy tutaj opisane w jaki sposób uczyć nasze dzieci języka angielskiego. Znajdziemy także odpowiedzi na często nurtujące nas pytania:
„Jak mogę pomóc dziecku w nauce jezyka obcego?”, czy „A co jeśli mówię z błędami gramatycznymi?”. Znajdziemy tu również liczne gry jezykowe, które ułatwią naszemu
dziecku przyswajanie słówek czy zwrotów.
Płyty dołączone do zestawu posiadają nagrania scenek i wyrażeń. Natomiast pliki Mp3 to kompletne słwonictwa ze wszystkich część „Angielskiego dla rodziców” wraz z tłumaczeniem.
Jak wiemy, dzieci bardzi szybko przyswajają jezyk obcy poprzez słuchanie, dlatego zachęcam do jak najczęstszego puszczania dzieciom nagrań.
Najbardziej podoba mi się to,że w rolę taty w nagraniach wciela się rodowity Brytyjczyk,przez co dziecko ćwiczy akcent (a my razem z nim!), a rolę mamy i dzieci mają
Polacy.

Jestem przekonana, że zestaw ten sprawdzi się w domowej nauce języka angielskiego. Dzięki niemu mozemy uczyć dziecko, kiedy chcemy, przy każdej nadażającej się okazji.
Nie jest to sticte podręcznik, którego musimy się trzymać kurczowo: lekcja po lekcji. Z serią „Angielski z Przedszkolakiem” mozemy uczyć nasze dzieci poprzez zabawę.
Metoda DeDomo i nauka angielskiego to naturalne uzupełnienie.
Drodzy Rodzice! najważniejsze w nauce języka angielskiego jest to, aby nie bać się mówić. Mówmy po angielski, kiedy tylko się da, przy każdej okazji. Zakładając
dziecku butki, powtórzmy z nim dane wyrażenie. Niech opowiada, co widzi w swoim pokoju, jakie są jego ulubione zabawki.
Dzięki tym nagraniom w łatwy sposób utrwalamy wyrażenia jako całość i co ważne, nie dzielimy ich na pojedyncze słowa.

Polecam Wam, Drodzy Rodzice, zapoznanie się z całym zestawem!

Reklama