O mnie

Witajcie!

Nazywam się Anna Łukomska i od prawie 20 lat uczę języka angielskiego. Jestem magistrem filologii angielskiej oraz nauczycielem dyplomowanym. Prywatnie mam dwóch synków, męża i pieska Pixela. W wolnych chwilach uwielbiam czytać książki, literaturę faktu. Uwielbiam muzykę Korteza i Króla. Interesuję się brushletteringiem i bullet journalem.

Uczę tak, jak chciałabym, aby mnie uczono w dzieciństwie: nowocześnie, merytorycznie, ciekawie i z pasją. Tak, praca to moja pasja, której oddaję się całkowicie.

Oprócz pracy w szkole prowadzę dwie strony internetowe oraz konta na Facebooku. Zamieszczam na nich ciekawe materiały dla nauczycieli, które są mojego autorstwa, a także materiały dla uczniów, dzięki którym nauka staje się przyjemniejsza.

Teacherology FB Teacherologywww Anglokids FB

W latach wcześniejszych byłam Ambasadorem programu eTwinning .

eTwinning to społeczność szkół w Europie.

eTwinning oferuje platformę współpracy dla pracowników szkół (nauczycieli, dyrektorów szkół, bibliotekarzy, itp.) z jednego z krajów europejskich, które tutaj komunikują się, współpracują, realizują projekty, dzielą się i, mówiąc krótko, czują się i są częścią najbardziej ekscytującej społeczności edukacyjnej w Europie.

Szkoła w której pracuję odniosła kilka sukcesów na szczeblu polskim, jak i europejskim.


Angażuję się również w szkolenie innych nauczycieli.

Wzięłam udział w dwóch wydarzeniach p.t. „I love Teaching”. Kilkunastu nauczycieli z całej Polski zaangażowało się w przekazanie ciekawych metod nauki języków obcych.

Mimo, iż uczę języka angielskiego tyle lat , nadal staram się brać udział w szkoleniach i doskonalić swój warsztat pracy. Oto niektóre z nich:

Napisałam również artykuły do znanych magazynów dla nauczycieli oraz blogów parentingowych.