Szkoła Językowa Anglokids

Czy marzenia się spełniają? Oczywiście! Jestem tego idealnym przykładem. Tak, jak od dziecka pragnęłam zostać nauczycielką języka angielskiego (w wieku 6 lat tworzyłam swoje dzienniki lekcyjne, a moi uczniowie nie mieli ze mną lekko 🙂 ), tak po 20 latach pracy w szkołach publicznych postanowiłam otworzyć swoją szkołę językową.

2 października 2021 r – tę datę zapamiętam już na zawsze. Tego dnia powstała Szkoła Językowa Anglokids. Tego właśnie dnia postanowiłam, że moje zajęcia będą kreatywne, pełne zaangażowania z mojej strony, czyli takie, jakie zawsze pragnęłam prowadzić.

Jakie są nasze zajęcia? Przede wszystkim spokojne, w miłej i przyjaznej atmosferze. Chcę, aby nauka języka obcego kojarzyła się dzieciom z czymś przyjemnym. Oprócz charakterystycznych cech zajęć, jak uczenie się gramatyki, pisania, czy czytania, korzystamy z najróżniejszych materiałów dodatkowych, które tworzę sama lub przy pomocy innych, zaprzyjaźnionych nauczycieli z całej Polski.

Bazuję na podstawie programowej, która obowiązuje w szkole podstawowej. Jednak staram się również skupiać na konkretnych umiejętnościach moich uczniów. Indywidualizuję metody i techniki pracy. Szlifuję i doskonalę w dzieciach ich mocne strony, wyjaśniam i ukierunkowuję.

Korzystam z najróżniejszych pomocy dydaktycznych, które ułatwią dziecku mówienie i czytanie. Trenujemy nasze umysły dzięki planszom, kostkom, czy grom planszowym.

Reklama